Onze adviseurs

/Onze adviseurs
Onze adviseurs 2019-10-28T14:50:35+00:00

Stefan Rooyackers

Plaats: Best, landelijk
Specialisme: Directeur
E-mail: info@keurmerkgezondbedrijf.nl

Gino F. Cras

Plaats: Arnhem, landelijk
Specialisme: Sales
E-mail: gino@keurmerkgezondbedrijf.nl

Karin Ras

Plaats: Barendrecht-landelijk
Specialisme: HRM, Voedings- en Lifestyle Coach
E-mail: karin@keurmerkgezondbedrijf.nl

Anita Lewis

Plaats: Amstelveen – 10km
Specialisme: Pilates coach, Voeding en kantine, Vitaliteit
E-mail: anita@keurmerkgezondbedrijf.nl

Bernadette Blauwhoff

Plaats: Leimuiden 50 km
Specialisme:Voedingsdeskundige en leefstijlcoach
E-mail: bernadette@keurmerkgezondbedrijf.nl

Petra Krijgsman

Plaats: Hilversum en omgeving (30 km)
Specialisme: Voeding, coaching, trainingen en workshops gezonde leefstijl
E-mail: petra@keurmerkgezondbedrijf.nl

Yvonne Schimmel

Plaats: Landelijk
Specialisme: vitaliteits check door middel van een bodyscan. Er wordt gekeken naar o.a. belasting van zware metalen, afvalstoffen, verzuring, ontstekingswaarde, functioneren van spieren, skelet, hersenen, hormonaal, spijsvertering en aanwezigheid van micro organismes en allergieën.
E-mail: yschimmel@keurmerkgezondbedrijf.nl

Kathelijn van Dongen

Plaats: Grave (Noord-Oost Noord Brabant, werk veel online)
Specialisme: Vrouwen die kiezen voor een krachtig en gezond lichaam (natuurvoedingsadviseur)
E-mail: kathelijn@keurmerkgezondbedrijf.nl

Claudia van den Boorn

Plaats:Maastricht 30 km
Specialisme: Voeding, gezonde leefstijl
E-mail: cvdboorn@keurmerkgezondbedrijf.nl

Marga Feenstra

Plaats:Leeuwarden, Friesland
Specialisme:Stressmanagement, bewustwording – persoonlijke ontwikkeling.
Begeleiding bij diverse hulpvragen op mentale, fysieke, emotionele en energetische vlakken.
E-mail: marga@keurmerkgezondbedrijf.nl

Trude Kuin

Plaats: Eindhoven -30 km
Specialisme:Vitaliteits spreekuur en – advies, workshops vitaliteit, ontwikkelen vitaliteitsconcepten
E-mail: trude@keurmerkgezondbedrijf.nl

Antoinette Pieters

Plaats: Amsterdam -25 km
Specialisme:Voeding en preventie, screening en advies leefstijl en gezonde kantine
E-mail: antoinette@keurmerkgezondbedrijf.nl

Yvonne Aaldering

Plaats: eindhoven – 30km
Specialisme:Voeding/gezonde levensstijl/werving en selectie/assessment
E-mail: yvonne@keurmerkgezondbedrijf.nl